جدیدترین اثر محسن میرزازاده بنام آلچق
ساکسیفون: مسعود جبرئیلی
تنظیم کننده: محمد بدیعی
گیتار: فرشاد معمار زاده
شاعر: م.ق و با تشکر از استادحسین عزیزی 

.:: دانلود آهنگ ::.

جهت ارتباط با هنرمند محسن میرزازاده با مدیریت سایت در تماس باشید

بیوگرافی محسن میرزازاده

محسن میرزازاده متولد 1 بهمن 1357 در مشهد، خواننده است 

فارغ التحصیل دانشگاه تهران است، پدربزرگش لاچین بیگ از نوازندگان چیره دست دوتار در زمان خود بوده است محسن متولد مشهد و بزرگ شده کرج می باشد

شروع با نوازندگی 

از یازده سالگی نوازندگی را شروع کرده است 

هر چند نخستین بار ساز را در دست پدر دیده است که برای دلش می نواخته، ولی الفبای ساز را از بهنام تاجیانی در دل به یادگار دارد و به آن می بالد. او علاوه بر دوتار، سه تار، تار و دیوان هم می نوازد

خوانندگی و افتخارات 

فعالیت رسمی خود را در عرصه خوانندگی سال 83 شروع کرد 

او مقام دوم جشنواره فجر در سال ۱۳۷۶ و مقام اول نوازندگی دوتار در جشنواره آواها و نواهای دفاع مقدس در سال ۱۳۸۳ را کسب کرده است و در سال ۱۳۸۴ در جشنواره آواها و نواهای شیراز حائز رتبه نخست شده است و در همایش های متعددی نیز در سطح کشور هنرنمایی کرده است.

سبک و شغل 

سبک کارهای من فیوژن است، فیوژن یعنی تلفیقی از موسیقی محلی و پاپ در حال حاضر شغل خاصی ندارم بلکه مشغول آهنگ سازی و کارهای مشابه هستم 

آهنگ هایی که دوست دارم 

میرزازاده آهنگ دلال را یکی از زیباترین آهنگهایش می داند و می گوید : 

بیشتر با دوتار غم و دردها را می نوازم و  ارمانه سوسه آهنگ دلتنگی های شبانه من است و به آهنگ های تورغه، درنا، گلین دیتمام و الله مزار سخت دلبسته ام

ازدواج 

محسن میرزازاده ازدواج کرده و یک دختر 11 ساله کلاس چهارمی دارد

ارکست ملی 

محسن میرزازاده عضو نوازندگان ارکستر ملی است 

بارها از رادیوپ یام هنرنمایی اش پخش شده است او دو موسیقی فیلم را اجرا کرده است یکی فیلم مرد مجهول که از شبکه ۲ پخش شد و یکی هم تیتراژ پایانی فیلم تورغه که از طریق رسانه های صوتی و تصویری توزیع شد 

در تلویزیون 

تیتراژ پایانی سریال شب شیشه ای در شبکه سه و تیراژ پایانی سریال هشت و نیم در شبکه دو و چندین اجرا در برنامه هایی چون گپ کوک باربد بابایی و حالا خورشید رضا رشیدپور نیز داشته است

ورزش 

به رشته ورزشی شنا علاقه زیادی دارم

اولین کنسرت

.او در دی ماه 96 کنسرت بزرگ کرمانجی را در شهرک اکباتان تهران سالن وی ای پی مگامال اجرا کرد این اولین کنسرت محسن میرزازاده بود

( رسانه هنگ کرمانجی : رسانه برتر موسیقی محلی خراسان )

هنگه کرمانجی میرزازاده ,محسن ,آهنگ ,کرده ,پایانی ,کنسرت ,محسن میرزازاده ,پایانی سریال ,تیتراژ پایانی ,موسیقی محلی ,جشنواره آواها منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

برنده معجزات علمی قران تجهیزات آشپزخانه صنعتی طوس مجله ویدئویی داربین آلوچه چت | چت روم الوچه | چت آلو تندخوانی بروزترین مرجع خرید نوروز 97 معرفی کالا فروشگاهی